Valentín


Hudobný večer v Reštaurácii Pod hradom každý piatok o 18.00.

Zažite príjemné chvíle v príjemnej spoločnosti. Každý piatok je v našej reštaurácii živá hudba, ktorá Vám spríjemní uplynulý pracovný týždeň a naštartuje skvelý víkend.

VSTUP je VOĽNÝ

Interpreti

Vychutnajte si tóny živej hudby a spevu každý piatok od 18. hod. v štýlových priestoroch reštaurácie priamo pod Trenčianským hradom. Počas nasledujúcich jesenných a zimných vytvoria príjemnú atmosféru vášho posedenia viacerí interpreti.

Werra /spev/

Sólistka Werra sa spevu venuje od útleho detstva kedy pôsobila vo folklórnom súbore v svojom rodisku. V roku 2006 sa dostavil prvý úspech v podobe jednoznačného prvenstva v speváckej súťaži My Top Star Trenčianského kraja, následne nahrala Promo CD s vlastnou tvorbou a cover verziami piesni rôznych autorov. Pôsobila vo viacerých kapelách a súťažiach, napríklad X – Faktor česko-Slovensko 2013 kým sa vypracovala na sólovú dráhu, ktorá jej je momentálne najbližšia.

A ďalší…

O aktuálnom programe Vás pravidelne informujeme prostredníctvom Facebooku Reštaurácia pod hradom …preklik na FB..

Pavol Repáň /harfa/

Pavo Repáň o sebe: „Už od detstva ma zaujímalo umenie. V hudbe som začal ako perkusionista a raz pri hre na prázdne struny gitary sa mi zapáčil aj zvuk strún. Po krátkom čase som sa napokon rozhodol vyštudovať hru na harfu na konzervatóriu vo svojej rodnej Žiline a hre na ňu sa doposiaľ venujem už 11 rokov. Venujem sa hraniu skladieb keltskej, klasickej a modernej hudby. Momentálne pôsobím ako učiteľ hudby na súkromnej základnej umeleckej škole.
Som šťastný, že môžem hrať na harfu a veľakrát sa pristihnem ako iba načúvam zvuku jej strún.. Momentálne sa venujem hre na tzv. háčikovú harfu, ktorá je v našich končinách stále ešte menej známejšia ako svoja ´´mladšia sestra´´- veľká orchestrálna harfa. Ten kto sa chce tešiť z hry na harfu môže teda spokojne hrať aj na tento typ menšej a dostupnejšej harfy.
Harfa ako taká je jedným z najstarších strunových nástrojov sveta a jej pôvod tkvie v hudobnom luku. Na harfu sa dnes dnes hrá na všetkých kontinentoch a mnohí sa cítia byť priťahovaní kvalitami tohto krásneho hudobného nástroja.“

Zážitok aj z chutí

Vychutnajte si jedlá výnimočnej ponuky a la carte v prevedení mladej a kreatívnej kuchárky Petry, ktorá Vás zaujme neopakovateľnou kombináciou chutí a prevedením netradičného servírovania.K jedlám sú v ponuke vhodné vína z vinnej banky, ktorá je priamo v reštaurácii.


Hudba a vynikajúce jedlo v príjemnej spoločnosti je výsadou, ktorú zažijete aj u nás…