O nás

O nás

kde pôsobíme

Spojením malých detailov sme pre našich hostí vytvorili harmóniu medzi prostredím a kuchyňou. Je pre nás dôležité aby sa hostia u nás cítili príjemne a hneď od prvého momentu sa usmievali.

Reštaurácia Pod hradom je skvelým miestom na komorné rodinné oslavy, svadby,  obchodné stretnutia či romantické večery strávené vo dvojici. Príjemnú atmosféru dotvára presklenný interiér s výhľadom na mesto a samotný hrad. Je to skutočná oáza pokoja, ktorá slúži pre hostí na ľahké obedy, popoludňajšie popíjanie kávy, či na strávenie príjemných chvíľ pri večernom osvetlení.

Naše dlhoročné skúsenosti získané v zahraničí sa snažíme každodennou prítomnosťou zužitkovať a prezentovať našim hosťom. Spoločne so skúseným personálom tvoríme spoľahlivý team, ktorého záujmom je poskytnúť hosťovi tie najkvalitnejšie služby a spojiť tak výnimočné prostredie s kreatívnou kuchyňou.

Ponúkame kuchyňu zameranú na zážitkovú gastronómiu, ktorú si môžete vychutnať v atraktívnych priestoroch s výhľadom na hrad . Jedlo je pripravované zásadne z čerstvých a kvalitných vyberaných surovín. Ozvláštnené rukou majstra šéfkuchára s dlhoročnou skúsenosťou si ho vychutnajú všetci gurmáni a milovníci dobrej kuchyne.

Ku skvelému jedlu určite patrí aj výnimočné víno a týmto pravidlom sme sa v spolupráci s lokálnymi vinármi riadili pri zostavovaní ponuky vín, ktorú u nás nájdete. Naša vínna karta obsahuje kvalitné regionálne ale aj svetové vína. Vínnu kartu sme zostavovali so zahraničnými someliermi.

Reštaurácia Pod hradom je to perfektné miesto na pozvanie Vašich priateľov a rodiny na prežitie krásnych spoločných chvíľ. Reštaurácia je súčasťou Hotela Pod hradom*** a k dispozícii je aj miesto na parkovanie.

Vaše špeciálne požiadavky nie sú pre nás prekážkou, ale výzvou vyhovieť všetkým našim hosťom.